Akende reguleerimine - miks on tähtis teha seda õigeaegselt

Akende reguleerimine on erinevate klaasplasti põhja-probleemide lahendamiseks väga vajalik. Praktika näitab, et selle teemaga peab kokku puutuma mõne aja pärast peale akende paigaldamist, sõltumata tootmis- ja paigaldusfirma valikust. Iseseisvat reguleerimist ilma teatud oskusteta on üsna keeruline teostada, seepärast on õige kutsuda kohale spetsialistid.

 
 
Akende reguleerimine
 

Plastakende reguleerimine - põhjused, mis mõjutavad raamide kõverust

Plastakende reguleerimine on vajalik sel juhul, kui raamistik on kõveraks läinud või mehhanismide tööpõhimõte on rikutud. Selle põhjuseks on järgmised tegurid:

  • akende vajumine. Sel viisil saavad enamasti kannatada odavad,tugevdatud armeeringuta PVC aknad,
  • määrdeõli on kuivanud, mida juhtub sageli. Selle tulemusena on märgatavalt raskem käepidet keerata,
  • käepide on korrast ära. See on levinud probleem, mis põhjustab ebamugavustunnet,
  • nihkunud raam.
 
 
plastakende-reguleerimine
 

Plastikakende reguleerimine - tagajärjed mis tekivad, kui rikkeid ei eemaldata

Plastikakende reguleerimine on töö, mis nõuab spetsialistide osalust. Kui seda eirata, võivad konstruktsioonid mõne aja pärast rikki minna ning selle tulemuseks on plastkonstruktsiooni täielik välja vahetamine. See on palju kallim, kui plaaniline akna või klaaspakettukse reguleerimine.

Kui probleemi õigeaegselt mitte lahendada, hakkab aken õhku läbi laskma. Talvisel ajal on selle tulemuseks ebamugavus, sest tuppa sattub külm õhk. Selles olukorras toimub aknalaua ja raami jätkukoha jäätumine. See toob mingil määral kaasa kommunaalkulude suurenemise.

 
 
Plastikakende reguleerimine
 

Suluste reguleerimine on lihtne viis korraldada akende normaalset tööd

Suluste reguleerimine on viis ebamugavatest riketest vabanemiseks. Siia kuuluvad ka aknahingede reguleerimine, raami reguleerimine, akende horisontaalne ja vertikaalne reguleerimine.

Ideaalseks variandiks peetakse seda, kui avatud aken seisab statsionaarses asendis ja ei vaju oma raskuse tõttu. Kinnine aken ei lase õhku läbi. Kõik mehhanismid töötavad nagu kellavärk, võimaldades kasutada kõiki režiime.

 
 
Akna reguleerimine
 

Akna reguleerimine: teha ise või usaldada töö spetsialistidele?

Iseseisvalt akna reguleerimine on absoluutselt välistatud, kui te just ei oma montöörioskusi. Seepärast usaldage töö professionaalidele. Kvalifitseeritud brigaadide töö ei võta palju aega. Seega, kui aknad lasevad talvel külma läbi, ärge venitage suveni, kutsuge kogenud remondimees. PVC ukse reguleerimine tehakse sama põhimõtte järgi.

 

Rõduukse reguleerimine on oluline protsess, et luua soojust korteris

Rõduukse reguleerimine - vale montaaži tagajärg, klaaspaketi põhja langus, samuti vastavate osade rikked. Tulemuseks on jahe õhk rõdult, kiginad, abrasiivse materjali õuest siseruumi sattumine, samuti ka paljude oluliste sõlmpunktide rike. Ei tasu sellega venitada. Kutsuge plastakende hooldusmeistrid.

 

Õige plastakende hooldus

Plastakende hooldus on oluline kõikides etappides. See sisaldab palju protseduure alates tihenduse puhastamisest kuni tappide kinni keeramiseni. Aknaid tuleb pesta korralikult, abrasiivseid vahendeid kasutamata.